Dobry dzień,

 

witamy na naszej stronie wszystkich fanów gier komputerowych, ale także studentów, grafików, programistów, a w dzisiejszej erze cyfrowej niemal każdego, kto do życia potrzebuje laptopa gamingowego, klasycznego laptopa czy ultrabooka, komputer gamingowy lub modernizacji karty graficznej. Dla nas jest jasne, że nie ma czasu na takie bzdury i tylko ułamek z Was przeczyta ten artykuł. Niemniej jednak pozwalamy sobie na dorzucenie tutaj kilku liter, choćby ze względu na przyzwoitość.

    

Zaczęliśmy sprzedawać technologię komputerową, czyli laptopy do gier, jakiś czas przed 2020 rokiem. W tym czasie zebraliśmy dużą liczbę klientów, którzy do nas wracają i to jest najlepsza opinia. Dziękuję! Wielu z Was dobrze pamiętamy, wiemy skąd przybyliście i jaki laptop czy pecet ze sobą zabraliście. Krótko mówiąc, taka rodzina komputerówa.

  

Postanowiliśmy posunąć nasz projekt do przodu i ta strona jest naszą bazą. Oprócz laptopów do gier, sukcesywnie dodajemy do naszego portfolio zestawy PC do gier, gamingowe karty graficzne oraz klasyczne laptopy lub ultrabooki. W naszym asortymencie znajdziesz także zupełnie wyjątkowe projekty komputerów o otwartej konstrukcji, które są sprawą dla „najbardziej szalonych” z Was. Jeśli czytasz te słowa i jesteś wśród nich, kliknij TUTAJ.

  

Dla tych, którzy jeszcze o nas nie słyszeli...

   

compraider.pl to sklep internetowy zajmujący się głównie sprzedażą używanej technologii komputerowej, takiej jak laptopy do gier, laptopy i ultrabooki, komputery do gier i karty graficzne do gier. Staramy się wybierać laptopy i komputery o minimalnym zużyciu. Wszystkie nasze towary przed sprzedażą przechodzą wnikliwą kontrolę i kilkuetapowe badania. Czynności serwisowe polegają na rozłożeniu danego produktu na poszczególne części i ich oczyszczeniu. Zwłaszcza jego najważniejsze części, takie jak chłodzenie procesora (procesora) i karty graficznej (procesora graficznego). Następnie pomiędzy chłodnicę a chipy nakładana jest nowa pasta termoprzewodząca sprawdzonego producenta Thermal Grizzly, która ma za zadanie określić ewentualny luz pomiędzy chłodnicą a chipem. W razie potrzeby wymieniane są również podkładki termiczne, czyli maty chłodzące umieszczone wokół procesora i karty graficznej. Działania te zapewniają stabilną temperaturę, a co za tym idzie, trwałość produktu. I o to nam właśnie chodzi. To jak wymiana oleju w samochodzie. Im częstsza wymiana tym więcej znajdziesz :)

  

Po skompletowaniu produktu przeprowadzana jest czysta instalacja, a następnie aktywacja systemu operacyjnego, zawsze Windows 11, biorąc pod uwagę, że obsługa Windows 10 zostanie wkrótce wyłączona. Jeśli nalegasz na system Windows 10, po prostu napisz nam to w uwagach do zamówienia. Następnym krokiem jest pobranie i zainstalowanie najnowszych sterowników dla danego sprzętu. Ten krok jest niezbędny, aby komputer działał prawidłowo. Ostatnim krokiem jest weryfikacja wszelkiej kompatybilności i funkcjonalności towaru. Polega to na testowaniu produktów za pomocą stworzonych do tego celu programów. Tak zwane benchmarki i stress testy symulują pracę sprzętu przy najwyższym możliwym obciążeniu i pokazują nam ważne dane. Zakupiony u nas laptop lub komputer PC zawsze będziesz mieć w pełni gotowy do użycia. Po prostu włącz go i usiądź obok.

   

compraider.pl to nie tylko zwykły sklep internetowy. Oferujemy naszym klientom wszelkie ustalenia, dostosowania, czy to dotyczące towaru, płatności za niego, czy też transportu. W każdej chwili możesz do nas napisać i poinformować nas o swoich potrzebach. Staramy się zadowolić każdego z Was w miarę możliwości.

    

 

Przed zakupem chętnie doradzimy Ci, jak wybrany laptop, zestaw PC lub karta graficzna będzie działać z konkretną grą lub programem. Krótko mówiąc, możesz zapytać nas o wszystko. Ze względu na ciągły rozwój nowej i szybszej technologii komputerowej, oferujemy zakup starego laptopa do gier, zestawu PC lub karty graficznej. Alternatywnie możliwość założenia konta przeciwnego na zakup u nas mocniejszego sprzętu. Więcej informacji znajdziesz w dziale poświęconym temu tematowi, wystarczy kliknąć TUTAJ. Zaletą zakupu u nas jest bezkonkurencyjny stosunek ceny do wydajności.

  

  

  

POCHODZENIE TOWARÓW: Często pytacie nas skąd pochodzą nasze towary, gdzie je kupujemy, jaka jest ich historia itp. Odpowiedź jest prosta i oczywista. W końcu od ciebie, od zwykłych ludzi. Niektórzy znudzą się graniem w gry po kilku tygodniach, inni potrzebują pieniędzy, a jeszcze inni modernizują swój sprzęt co sześć miesięcy, aby nadążać za dzisiejszymi wymagającymi grami. Inne notebooki do gier, zestawy PC czy karty graficzne pochodzą z imprez demonstracyjnych oraz od programistów lub innych firm, które potrzebują wydajnego sprzętu do swojej pracy.

Spośród wszystkich towarów wybieramy dla Państwa technologię, która sprawdziła się i jest wizualnie w możliwie najlepszym stanie. Staramy się, aby było to kompletne opakowanie, łącznie z pudełkiem, instrukcją itp. W ten sposób Klient zabiera produkt do domu z jeszcze lepszymi wrażeniami niż przy zakupie nowego, bo zaoszczędził kilka koron. Oczywiście w niższej kategorii cenowej znajdziecie Państwo produkty, które mają ponad dwa lata, pudełko nie zostało zachowane i przez ten czas narosły pewne ślady użytkowania. Ktoś zniesie towar pierwszej klasy. Ktoś chce laptopa lub PC tylko do warsztatu lub dla małego dziecka i nie ma to nic przeciwko. Krótko mówiąc, chodzi o ludzi. Staramy się zadowolić każdego, kto jest zainteresowany kupnem u nas laptopa do gier, zestawu PC do gier lub karty graficznej. Wszystko zależy od porozumienia i jest to mile widziane na compraider.pl